UBYTOVÁNÍ PRONÁJEM CHAT MORAVSKÝ KRAS JEDOVNICE BLANSKO

VYHLÍDKOVÉ LETY Z BRNA

Nabízíme letecké výlety z Brna jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny do maxiálně tří osob. Máme pro Vás naplánované lety okolo Brna, Moravy a celé České Republiky. Pro náročné rádi upravíme trasu dle individuálního přání každého zákazníka.

Létáme na osvědčených letadlech značky Cessna C152 a Cessna C172. Letadla, která používáme, jsou v perfektním stavu. Všechny stroje podléhají pravidelným a přísným kontrolám. Letadla nevlastníme, sami si je pronajímáme od námi vyzkoušených a prověřených provozovatelů. Sídlíme v Brně a veškeré lety jsou rovněž organizovány a vypravovány z mezinárodního letiště Brno-Tuřany.

A v čem jsme tak výjmeční? Létáme za rozumné ceny a jsme velmi flexibilní. Vyjdeme vždy každému vstříc a létáme po celý rok!

Jediné, na čem jsme ale závislí, jsou rozmary počasí. Doporučujeme domlouvat termíny letů s dostatečným náskokem, ale zároveň si vyhrazujeme právo na zrušení letu v den jeho uskutečnění z důvodu náhlého zhoršení počasí. Bezpečnost pasažérů a pilotů je u nás vždy na prvním místě! 

Doprava na letiště a zpět  zajištěna  .

NOČNÍ BRNO

Tento vyhlídkový let je určený pro všechny romantiky a milovníky noční oblohy. Pohled na rozzářenou jihomoravskou metropoli uspokojí i toho nejnáročnějšího fandu létání. Sraz je jako obvykle na letišti Brno-Tuřany. Po krátkém brifingu odstartujeme přímo nad město. Let potrvá od 20 do 30 minut a po té opět návrat do Tuřan.

Skupina maximálně tří osob poletí Cessnou C172 nebo na přání pro individuály Cessnou C152. Tato varianta je značně dražší, ale díky dobré otevíratelnosti okna pasažéra je určená hlavně pro fotografování a pořizování videa.

Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky na 608449445

BRNO A OKOLÍ

Výlet určený jak pro Brňáky, tak i pro přespolní milovníky této jihomoravské metropole. Během letu, který je možno uskutečnit v době trvání od 20 do 30 minut, je možno vidět celé město i s okolím.

Startuje se jako vždy z letiště Brno-Tuřany a po vzletu se ihned pokračuje nad Brno. Podle času, který si zvolíte, uděláme buď jen pár koleček nad městem nebo můžeme pokračovat nad Brněnskou přehradu, či Velkou cenu. Poté opět přistaneme na letišti v Tuřanech.

Skupinky maximálně tří osob poletí Cessnou C172 nebo na přání pro individuály Cessnou C152, ale tato varianta je značně dražší. Model C152 má ale lépe otevíratelné okno a je tedy vhodnější pro focení nebo pořizování videa za letu.

Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky na 608449445
 
PÁLAVA A OKOLÍ 
Tento vyhlídkový let jsme vybrali pro jeho časovou nenáročnost a výborný poměr výkon/cena. Let začíná jako obvykle na letišti Brno-Tuřany, odkud po krátkém briefingu odstartujeme. Po vzletu zamíříme jižně směr Židlochovice. Po pár minutách dorazíme k Mušovským jezerům. Obletíme Pálavské vrchy a proletíme se nad Mikulovem. Od tam pokračujeme přímo k zámku Lednice. Po krátké vyhlídce bychom letěli zpět na Pálavu a vrátili se do Brna. 

Pro ty, kteří budou mít zájem a vyberou si delší trasu, můžeme z Lednice pokračovat severně přes Kyjov, Nesovice, Bučovice, Rousínov a zpět do Brna.  

Let trvá 40 minut a létáme jej na letadlech Cessna C172. Pro zájemce můžeme letět letadlem Cessna C152, který je určen pro individuály a ideální jako  fotovýlet. Tento let je samozřejmě dražší.


 
CENÍK
Cessna C152 - 1. osoba + pilot 
Délka letu                           Cena letadla   Cana na osobu

Let pro 1 osobu na 20 minut         2 700 Kč          2 700 Kč
Let pro 1 osobu na 30 minut         3 400 Kč          3 400 Kč
Let pro 1 osobu na 40 minut         4 000 Kč          4 000 Kč
Let pro 1 osobu na 60 minut         5 500 Kč          5 500 Kč
 
Pokud bude zájem o trasu delší než 60 minut, nabízíme zajímavé slevy!
 
Cessna C172 - 3. osoby + pilot
 
Brno a okolí pro       3 osoby na 30 minut            6 399 Kč     2 133 Kč
Noční Brno   pro      3 osoby na 25 minut            7 569 Kč     2 523 Kč
Pálava a okolí pro   3 osoby na 40 minut            9 399 Kč     3 133 Kč
 
Pokud by byl zájem o trasu delší než 60 minut, nabízíme zajímavé slevy!


 Pro více informací nás prosím kontaktujte telefonicky na +420608449445

 
 
 
        
 
        
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

  

designed by contents ©2022 UBYTOVÁNÍ CHATY JEDOVNICE